Villa
1652 Alsemberg
Verkocht
Verkocht
Trendy VILLA van 225 m2 te ALSEMBERG / SINT-GENESIUS-RODE
VILLA in 2 woonlagen met originele architectuur, gelegen op 563 m2 grond in de een rustige woonstraat in de wijk "Ingendael" tussen SINT-GENESIUS-RODE & ALSEMBERG.
Zeer ruime living met half open keuken (mogelijkheid voor open keuken), garage voor 1 voertuig, 4 kamers en badkamer, berging in kelderverdiep.
De ruim bemeten terras & tuin achteraan beschikken over een ideale ZUID-WEST oriëntatie, met veel natuurlijke lichtinval in de living, keuken en de kamers.
De kamerverdieping uit de jaren '70 vraagt om renovatie.
Bel of e-mail ons voor een bezoek ter plaatse.
| Adres: | Dageraadlaan 26 Alsemberg |
| Referentie: | EA_0108 |
| Vraagprijs: | Verkocht |
| Type: | Villa |
| Beschikbaar vanaf: | Bij akte |
| Ligging: | Landelijk, In woonwijk, Residentieel, Verkaveling, Gemeente |
| Perceeloppervlakte: | 563 m² |
| Perceelbreedte: | 21,5 m |
| Perceeldiepte: | 26 m |
| Bebouwde opp.: | 225 m² |
| Bewoonbare opp.: | 204 m² |
| Type constructie: | Baksteen |
| Bouwjaar: | 1972 |
| Gevelbreedte: | 11,7 m |
| Bouwlagen: | 2 |
| Algemene staat: | Op te frissen |
| Kamers: | 11 |
| Slaapkamers: | 4 |
| Badkamers: | 1 |
| WC: | 2 |
| Woonkamer: | 57 m², L-kamer |
| Keuken: | 14 m², Gesloten keuken, Ingericht met toestellen |
| Kelder: | 18 m² |
| Terras: | 47 m² |
| Tuin: | 454 m² |
| Tuin breedte: | 21,5 m |
| Tuin diepte: | 26 m |
| Tuin oriëntatie: | Zuid |
| Tuin kwaliteit: | Normaal |
| Garage: | 1 (1 plaats) |
| Garage Oppervlakte: | 21 m² |
| Garage Types: | Inpandig, Elektrische poort |
| Garage uitrusting: | Verwarming |
| Parking: | 3 |
| Parking Types: | Privé |
| Snelweg: | Ja - op 4000 m tot 5000 m |
| Treinstation: | Ja - op 1500 m tot 2000 m |
| Treinhalte: | Ja - op 1500 m tot 2000 m |
| Busknooppunt: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Winkel: | Ja - op 2000 m tot 3000 m |
| School: | Ja - op 2000 m tot 3000 m |
| Kinderopvang: | Ja - op 2000 m tot 3000 m |
| Bank: | Ja - op 2000 m tot 3000 m |
| Ontspanning: | Ja - op 2000 m tot 3000 m |
| Restaurant: | Ja - op 2000 m tot 3000 m |
| Raamwerk: | Hardhout |
| Dak: | Plat dak |
| Beglazing: | Dubbel |
| Elektriciteit: | niet conform |
| Verwarming: | CV-ketel, Open haard, Aardgas |
| Verwarmd water: | Gas, Combiketel |
| Isolatie: | Dakisolatie |
| Niet geïndexeerd K.I.: | € 3.346 |
| Kadastrale benaming: | BEERSEL 2AFD ALSEMBERG |
| Kadastrale Nummers: | SECTIE A nr. 77 P4 |
| Kadastrale Oppervlakte: | 563 m² |
| EPC Certificaat Nr.: | 20140529-0001602023-00000024-2 |
| EPC Index: | 328,00 kWh/(m² jaar) |
| Stedenbouwkundige bestemming: | Woonpark |
| Overstromingsgevoelig: | Geen overstromingsgevoelig gebied |
| Overstromingsgebied: | Geen afgebakende zones |
| Erfgoed: | Niet meegedeeld |