Verkocht
Verkocht
WOONHUIS + ATELIER 1640 SINT-GENESIUS-RODE
WOONHUIS (constructie 1956, renovatie 1997) bestaande uit 2 APPARTEMENTEN + een ATELIER met toegang vooraan en achteraan. Totaal bewoonbaar oppervlakte van 254m2. Totaal gebouwde oppervlakte van 498m2. WONING is perfect bruikbaar als 1 gezinswoning + zelfstandige activiteit of als opbrengsteigendom.
De woning is gelegen in het centrum van de gemeente SINT-GENESIUS-RODE, op wandelafstand van het treinstation van S-G-RODE.
Alle normale faciliteiten binnen onmiddellijke wandelafstand: treinstation, dorpscentrum, winkels, scholen, restaurants, ontspanning, …
De speciale kenmerken van deze WONING:
• tripel en dubbele beglazing, renovatie 2002 & 2009;
• goed geïsoleerd daken, nieuwe dakgoten, renovatie 2010;
• gelegen op 50m van de dorpskern;
• ruim ATELIER of WERKRUIMTE van 155m2, afzonderlijke oprit achteraan, geschikt voor vrachtwagen;
• vernieuwde verwarmingsketels op aardgas;
• veel mogelijkheden voor uitoefening van zelfstandig beroep + woonfunctie.
KELDER-VERDIEP:
• deels onderkeldering, 3 kelders;
• kelder voor wasmachine en droogkast;
• CV kelder.
GELIJKVLOER (vloer met tegels):
• hall, vestiaire;
• living of woonkamer met open haard vuur, toegang tuin & terrassen;
• kamer of bureau, badkamer (bad & douche, lavabo en WC apart);
• ruime geïnstalleerde leefkeuken, zicht en toegang naar de tuin.
1STE VERDIEP:
• centrale trappenhuis met nachthall;
• living en eetplaats, toegang keuken;
• afzonderlijke keuken;
• badkamer met douche, ligbad en 2 wastafels;
2DE VERDIEP:
• 3 volwaardige kamers;
• afzonderlijke WC;
• kleine zolderkamer, berging.
Een woning met tal van personaliserings-mogelijkheden zeker te bezoeken!
Bel ons op 02 308 00 00 of e-mail ons voor meer informatie en een bezoek ter plaatse.
Zie meer info en plannen via onze website: WWW.EXPERTALBERT.BE
| Adres: | Kerkstraat 13 Sint-Genesius-Rode |
| Referentie: | EA_0296 |
| Vraagprijs: | Verkocht |
| Type: | Appartement |
| Beschikbaar vanaf: | Bij akte |
| Ligging: | In centrum, Gemeente |
| Perceeloppervlakte: | 878 m² |
| Perceelbreedte: | 15 m |
| Perceeldiepte: | 58,5 m |
| Bebouwde opp.: | 498 m² |
| Bewoonbare opp.: | 254 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Bouwjaar: | 1956 |
| Renovatiejaar: | 1997 |
| Gevelbreedte: | 15 m |
| Bouwlagen: | 4 |
| Algemene staat: | Normaal |
| Kamers: | 12 |
| Slaapkamers: | 5 |
| Badkamers: | 2 |
| WC: | 4 |
| Woonkamer: | 44 m² |
| Keuken: | 9 m², Gesloten keuken, Ingericht met toestellen |
| Tuin: | 616 m² |
| Tuin breedte: | 15 m |
| Tuin diepte: | 41 m |
| Tuin oriëntatie: | Noord-Oost |
| Tuin kwaliteit: | Normaal |
| Garage: | 1 (8 plaatsen) |
| Garage Oppervlakte: | 156 m² |
| Garage Types: | Aangebouwd steen, Elektrische poort |
| Garage uitrusting: | Elektrische voorzieningen, Water voorzieningen, Verwarming |
| Parking: | 5 |
| Parking Types: | Privé |
| Snelweg: | Ja - op 4000 m tot 5000 m |
| Treinstation: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Bushalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Winkel: | Ja - op minder dan 500 m |
| School: | Ja - op minder dan 500 m |
| Kinderopvang: | Ja - op minder dan 500 m |
| Bank: | Ja - op minder dan 500 m |
| Ontspanning: | Ja - op minder dan 500 m |
| Restaurant: | Ja - op minder dan 500 m |
| Raamwerk: | PVC |
| Dak: | Zadeldak |
| Dakbedekking: | Dakpannen |
| Gevel: | Baksteen |
| Fundering: | Kelder |
| Beglazing: | Dubbel, Driedubbel - 2009 |
| Elektriciteit: | conform |
| Verwarming: | CV-ketel, Aardgas |
| Verwarmd water: | Combiketel |
| Isolatie: | Dakisolatie |
| Geïndexeerd K.I.: | € 4.592 |
| Niet geïndexeerd K.I.: | € 2.677 |
| Kadastrale benaming: | S-G-RODE 1AFD sectie C |
| Kadastrale Nummers: | 776 W |
| Kadastrale Oppervlakte: | 878 m² |
| EPC Certificaat Nr.: | 20111124-0000948189-00000023-1 |
| EPC Index: | 426,00 kWh/(m² jaar) |
| EPC Geldig tot: | 24/11/2021 |
| Stedenbouwkundige vergunning: | Ja |
| Voorkooprecht: | Neen |
| Verkavelingsvergunning van toepassing: | Ja |
| Stedenbouwkundige bestemming: | Woongebied |
| Overstromingsgevoelig: | Geen overstromingsgevoelig gebied |
| Overstromingsgebied: | Geen afgebakende zones |
| Erfgoed: | Geen beschermd erfgoed |
| Deze eigendom kan onderhevig zijn aan de renovatieverplichting die door de Vlaamse overheid wordt opgelegd voor residentiële gebouwen. Consulteer voor meer informatie de website van het Vlaams Energie- en Klimaatagentschap via https://www.vlaanderen.be/een-woning-kopen/renovatieverplichting-voor-residentiele-gebouwen | |